Володимир Чеславський та Мирон Дмитрик, шеф-редактор сайту «Стик-Корупції»
- Новини, Публікаії

На Львівщині пройшов семінар для громадських активістів, де брав участь голова ГО “Вічна Україна” Володимир Чеславський

Read Time2 Minute, 9 Second

 Голова ГО “Вічна Україна” Володимир Чеславський

 12 – 14 березня 2020 року в мальовничих Брюховичах, що входять до складу міста Львова і одночасно є окремою громадою в складі міста Лева, проходив черговий семінар «Посилення місцевої демократії», який проводився Інститутом політичної освіти для активістів з усієї України. На цей захід пощастило потрапити мені, Володимиру Чеславському, як голові Громадської організації та активному борцю з корупцією Громадської організації «Стоп корупції». Всі події відбувались в тризірковому готелі «Валентина», а розпочались в холі з незвичного знайомства, коли кожен гість заходу повинен був представити себе малюнками, а потім обмінятись з іншим учасником і далі розповісти наступному учаснику вже про свого колегу, з яким щойно познайомився.

Після знайомства, напутнє слово учасникам семінару сказала Оксана Однорал. Вона пояснила присутнім чому важливо дієво долучатись до становлення демократичних інститутів на рівні місцевого самоврядування

Власне після оригінального та веселого знайомства, напутніх слів розпочалися доповіді експертів “Інституту політичної освіти” та запрошених лідерів громадської думки. : 

Орест Файфурка, начальник відділу громадського партнерства Львівської міської ради, поділився досвідом роботи з Львівською громадою, Мирон Дмитрик, шеф-редактор сайту «Стик-Корупції», уважно вислухав проблеми в регіонах і дав свої конкретні рекмендації по протидії та висвітленню корупційних діянь. Наступного дня виступали такі доповідачі: Володимир Феськов, який поділився секретами Громадського контролю у своїй промові «Громадський контроль, як запорука ефективних змін»; за ним виступала через скайп Ганна Гопко, кандидат наук з соціальних комунікацій, народна депутатка України VII скликання, перша жінка Голова Комітуту Верховної Ради у закордонних справах. Її рекомендації стосувались адвокації проведення громадських компаній по оціальним змінам в суспільству. В результаті спілкування пані Ганні було запропоновано Скласти Відкрите звернення до влади, до якого приєднались всі учасники, що було зініційовано вашим покірним журналістом – Володимиром Чеславським. 

Наступною виступала Христина Зелінська, менеджерка програми інноваційних проектів «Трансперенсі інтернейшинал Юкрейн», яка повідала секрети публічних закупівель та порадила на що слід звернути увагу активістам антикорупційникам.

Зі своїми мудрими порадами виступив і Любомир Грицак, бувший депутат Коломийської міської ради, експерт Інституту політичної освіти. Він пояснював наскільки важливою є громадянське суспільство, в якому активісти відіграють свою незамінну роль арбітра між владою та народом. Цим закінчився другий день навчань на інтенсиві для пояснення активістам їх місії.

В останній день виступив блискавичний Олександр Солонтай, який влаштував дискусію та провів практичний урок з розуміння взаємозв’язків у місцевому самоврядуванні. Всі відвідувачі семінару залишились надзвичайно задоволеними. З підбиттям підсумків виступила вже всім знайома Оксана Однорал та видала учасникам Сертифікати за участь у подіях влаштованих Інститутом політичної освіти. Шкода, що таких заходів відбувається не так вже й багато, але важливим є не лише інформація, якою ділились експерти, але і знайомства і дружба, яка виникла між учасниками семінару.

 

 

3 1
Happy
Happy
50 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
50 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *