- , Новини, Публікаії

Підписано Меморандум про співпрацю та розпочата плідна робота для підтримки дітей з розладами аутистичного спектру

Read Time1 Minute, 18 Second

Після декількох зустрічей та довгих телефонних перемовин активісти громадської організації «Вічна Україна» родина Чеславських та представники від Асоціації Child.ua ( про роботу Асоціації CHILD.UA ) Ганна Давиденко та Павло Рубан запропонували приєднатися до програми «Простір, сприятливий до аутизму» . Результатом таких зустрічей став спільний меморандум громадської організації «Вічна Україна» на чолі з Володимиром Чеславським та Асоціацією міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «ДИТИНА», якою керує Павленко Андрій Йосипович.
Одне з досягнень програми «Простір, сприятливий до аутизму» – створення інтерактивної карти для формування доброзичливого ставлення до людей з розладами аутичного спектру.

Важливим кроком, який гарантує реальні зміни, було обговорення законодавчих змін щодо захисту прав дітей та дорослих з порушеннями спектру аутизму, покращення ситуації з реабілітаційними заходами, соціалізації та змін у позашкільній освіті для особливих дітей.

Приєднавшись до програми AFS, ми вирішили рухатись у таких напрямках:
· Обмін інформацією з даної теми;
· Проведення спільних заходів;
· Інформаційне забезпечення діяльності один одного;
· Розробка та участь у спільних проектах;
· Залучення ресурсів, активізація благодійників на користь створення інклюзивної громади;
· Підтримка громадських ініціатив.

Результатом цієї співпраці є Розділ F міні-фільм на відеосервері YouTube про життя людей з діагнозом аутизм.
У відео ви зможете побачити вихованця програми для дітей-савантів Євгенія Чеславського, який продемонстрував особливі здібності в галузі музики: абсолютний слух, вміння виконувати музичні твори на різних музичних інструментах. Все це які лише частково описані в фільмі.
Пропонуємо вашій увазі:

Ми також запрошуємо небайдужих людей та Громадські організації приєднатися до місії – формування доброзичливого ставлення до людей з діагнозом аутизм, збільшення бажаючих приєднатись до інтерактивної карти підтримки людей з аутизмом, створення інклюзивного суспільства.

2 0
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

1 thought on “Підписано Меморандум про співпрацю та розпочата плідна робота для підтримки дітей з розладами аутистичного спектру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *