- , Новини, Публікаії

Володимира Чеславського відзначили “За відповідальне батьківство”

Read Time2 Minute, 30 Second

Вчора відбулась церемонія з нагородження відзнаками за відповідальне батьківство суспільно визнаних авторитетів, які предстваляють чоловіків, як батьків, що відповідально ставляться до підростаючого пооління. Володимир Чеславський, як батько патріот виховував свого сина у дусі любові до Батьківщини. Саме тому син спілкується лише українською мовою.
З сином був поруч від часів, коли той ще не розмовляв, тобто був невербальним аутистом. Далі потроху син почав говорити, а потім і співати з батьком.
Зараз він грає на різних інструментах придбаних батьком.
Нажаль залишаються і проблеми, хоч син і росте музикантом, але суспільство його не приймає таким який він є, бо він аутист.
Більшість сімей, які виховують дітей аутистів не повні. Батько може відмовитись від такого сина чи доньки, через складність виховування такої дитини. Багато хто йде за суспільною думкою і визнаєи, що у тебе якесь “прокляття”, про яке говорять і потім нехтують спілкуватись.
Як батько Володимир Чеславський завжди дбав, щоб дитина була нагодована і забезпечена. Віддавав і ваддає все до останнього для сім’ї.

Подібна ініціатива відбулась з метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей, популяризації серед населення родинних цінностей «Мистецький центр «ТРІУМФ», ГО «Оберіг людства», Міжнародний Парламент Матерів, ГО «Кращий Художник | The Best Artist», ГС «Спілка жінок України» в рамках Міжнародного проєкту «ОБЕРІГ ЛЮДСТВА» проявили громадську ініціативу та створили відзнаку «ЗА ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО». Вона щорічно в день відзначення на офіційному рівні Дня батька буде вручатися в тим батькам, які виховали достойних дітей. Адже мати найпотрібніша нам в дитинстві, а в юності саме батько вчить дитину, як торувати дорогу у великий світ.

Відзнака покликана представити громадськості та вшанувати батьків, котрі внесли свій вклад у становлення та розвиток України, які можуть бути взірцем батьківської мудрості, прикладом збереження і примноження споконвічних родинних цінностей нашого народу.

Міжнародний Парламент Матерів – міжнародна громадська організація, метою якої є підтримка матерів та адвокація їх інтересів у всьому світі. Традиції, цінності організації надихають жінок, які захоплені тим, щоб спільно діяти і зробити світ кращим. Наше гасло «Кожна мати має свій голос і право бути почутою». Місія – сприяти побудові миру, розвитку міжкультурного діалогу через підтримку жінок-матерів, освітні, культурні та інформаційні заходи.

Мистецький центр «Оберіг людства» успішно працює на ринку івент-індустрії, проводить високохудожні, ексклюзивні мистецькі заходи.

«Кращий Художник | The Best Artist» ініціював і вже 5 років проводить пленери «Кращий художник/The best artist», які сприяють формуванню іміджу України як європейської країни, її популяризації в світі, розвитку культурного потенціалу.

ГС «Спілка жінок України» своїми головними завданнями вважає сприяння збереженню миру і злагоди у суспільстві, захист прав та інтересів жінок. Організація веде просвітницьку, соціальну, правову, інформаційну та культурологічну діяльність.Дякую всім, хто долучився до цієї суспільно важливої ініціативи.

Відзнака за відповідальне батьківство це надзвичайна нагорода, якою 17.06.2021 року у Софії Київській, найдревнішому християнському соборі, який існує в Україні, відзначали батьків, що мають заслуги перед українським суспільством.
Серед нагороджених багато відомих імен Євген Хмара (композитор і музикант), Володимир Розуменко (нейрохірург), японець Терада Набухіро (хореограф), Яків Грохоцький (музикант), Алімдар Білялов кримський татарин (громадський діяч), Володимир Гришко (оперний співак) та багато інших.

2 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *