- , Новини, Публікаії

Вперше в історії України дитина-аутист музикант Женя Чеславський виступив в прямому ефірі на передачі “Сніданок 1+1”

Read Time2 Minute, 18 Second

В прямому ефірі 17 грудня 2020 року, рівно 10 днів тому, в переддень свята Святого Миколая, яке так люблять українські діти, відбулась історична подія, значущість якої зрозуміли не всі.
Вперше в історії України відомі українські музиканти зіграли разом з дитиною аутистом (!).

До цього часу ставлення нормотипових людей в більшості було байдужим, бо вони не стикались з проблемами, з якими живуть сім’ї з НЕнормотиповими дітьми . Зовсім не вихід, коли, щоб гуманізувати тих, хто має інвалідність для політкоректності називають з додаванням слова “люди”, неначе політкоректний формалізм справді змінить прірву між байдужими людьми і тими, кому підтримка і увага до себе потребує додаткових зусиль. На тих, хто має статус інвалідів звертають увагу лише з метою пожаліти їхню нелегку долю. Зовсім інша справа, коли ті, на кого дивляться зверхньо самі доводять свої неординарні здібності всьому Світу.

Женя Чеславський не просто аутист, а дитина-савант, який зміг опанувати вже 14 музичних інструментів в 13 років, що не під силу багатьом нормотиповим дітям.
Він показав шлях іншим сім’ям, щоб вони не боялись і не ховались, якщо хтось почує справжній діагноз дитини.

Про успіх сина та нові можливості для аутистів не дізналися б люди, якщо не журналісти, телевізйники та музиканти, які стали послами доброї волі, щоб довести рівність прав в Україні людей з інвалідністю та нормотипових людей.

Хто ж ці люди, які зробили чудо та громадський подвиг, а це:
Евгений Хмара – Evgeny Khmara (https://www.facebook.com/pianokhmara)
найвідоміший сучасний вітчизняний композитор і піаніст-віртуоз

Ірина Савченко (https://www.facebook.com/isavcenko3) українська віолончелістка.
Випускниця Національної музичної академії та Кіровоградського музичного училища. Артистка Академічного ансамблю Національної гвардії України. Лауреат трьох всеукраїнських конкуросов. Грає в квартеті “Блек Тай” (http://blacktie.com.ua/about/)

Київський музикант Dmytro Reshetnyk (https://www.facebook.com/Direshofficial) акордеоніст ,dj, саундпродюсер групи “Luiku”.

Oksana Lyniv – conductor (https://www.facebook.com/oksana.lyniv ) всесвітньовідома унікальна українська жінка-диригентка, яка очолює оркестр в м.Грац, що є другим по величині містом Австрії. Зв’язалась зі студією під час прямого ефіру, побажала успіхів і пообіцяла зустрітись коли буде в Україні.

Для того щоб здійснилась мрія дитини та аутист вперше зміг проявити всі свої таланти у прямому ефірі довелось працювати і готуватись більше одного місяця. А це зйомки, репетиції, підготовка. Добре що все це вийшло і ви можете насолоджватись результатом.

Орема подяка ведучим, журналістам, режисерам телеоператорам, відеомонтажерам, сценаристам, світловикам, звукорежисерам, адміністраторам та всім іншим причетним до цієї знаменої модії в історії країни, яка довела високий рівень гуманізму, який є індикатором нашої справжньої людяності, а не формальної політкоректності.

Дякую всьому дружньому колективу Сніданок з 1+1
https://www.facebook.com/1plus1.Gordeyev/ Єгор Гордєєв
https://www.facebook.com/aomelyuk/ Анастасія Омелюк адміністратор
https://www.facebook.com/1plus1.Barbir/ Людмила Барбір
https://www.facebook.com/1plus1.Shovkoplyas/ Неля Шовкопляс
https://www.facebook.com/1plus1.Rus.Senichkin/ Руслан Сенічкін
журналістка Olena Kvitka
редактор Іванка

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *