Про нас

Громадська організація “Вічна Україна” була зареєстрована у січні 2019 року. Перше установче засідання проводилось 30.11.2018 року, в умовах оголошення воєнного стану, після нападу та захоплення українських військових кораблів у Чорному морі російськими агресорами.

Назва громадської організації перегукується з назвою вірша відомого українського поета Павла Глазового “Вічна Україна”.

Громадську організацію “Вічна Україна” з моменту її створення очолює Чеславський Володимир Євгенович.

Від самої ініціативи створення організації Володимир Євгенович переймався проблемами соціально незахищених верств населення і тому ідея створення організації разом зі своїми однодумцями, з намірами широкого запровадження соціальних проектів та соціального підприємництва в Україні, знайшла своє практичне втілення у роботі сучасної громадської інституції.

Ще з юнацьких років, на початку 90-х років, Володимир Євгенович разом зі своїм батьком Євгеном Георгійовичем Чеславським (скульптором, членом спілки художників України, неодноразово відзначеним за свою роботу нагородами і подяками) та Любовю Михайлівною Чеславською (викладачем скрипки, хору та фортепіано з більш ніж 30 річним стажем роботи, яка також неодноразово нагороджувалась відзнаками та подяками) долучився до створення Експериментальної музично-художньої школи-студії “МАЛЬВА” метою організації було відродження українських національних культурних традицій. Також був створений Благодійний Фонд “Мальва”.

У зв’язку із трагічною смертю у 1997 році Чеславського Є.Г. роботу студії та фонду довелось призупинити на довгих 20 років. Але за попередній час було реалізовано декілька великих культурних проектів з фондом “Відродження”, лауреатами численних національних конкурсів стали діти-вихованці студії, проведено безліч виставок, виступів хору та створено близько 300 робіт в стилі традиційної української київської мальованки.

З основними задачами та напрямками діяльності можна ознайомитись в розділі статут.