- , Новини, Публікаії

Керівник ГО “Вічна Україна” на запрошення міністерств соціалної політики та закордонних справ відвідав допремєрний показ фільму “Мати Апостолів”

Read Time57 Second


У вчорашній день в Кінотеатрі “Жовтень” пройшла важлива та знамена для карантинного життя в місті Києві подія. Пройшло святкування Міжнародного дня Миру, який було запровадженно Генеральною Асамблеєю ООН відповідно до резолюції 55/282 від 7 вересня 2001 року, якою було ухвалено, що починаючи з 2002 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня. Саме в Цей день Леокадія Герасименко, Голова Спілки жінок України, оголосила про формування Міжнародного парламенту матерів спільно з ізраїльською організацією “Алес” і Спілки жінок України, про що вже було підписано меморандум.
До привітань приєднались заступниця Міністра закордонних справ України Голова національної комісії України у справах Юнеско Еміне Джапарова та заступниця Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Ольга Ревук. Після офіційних промов пройшов допремєрний перегляд фільму режисера Зази Буадзе “Мати Апостолів”, який вийде в прокат з 3 грудня 2020 року. Фільм залишив важкі враження від перегляду, адже стосувався тематики материнства та прагнення будь-що врятувати життя сина льотчика, якого збили над тимчасово неконтрольованими території окремих районів Донецької та Луганської областей. Фільм пронизаний трагізмом але, як завжди містить багато позитивних моментів, коли більша частина пілотів збитого російськими найманцями українського Ан повертаються на Велику Україну живими.

1 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
100 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

2 thoughts on “Керівник ГО “Вічна Україна” на запрошення міністерств соціалної політики та закордонних справ відвідав допремєрний показ фільму “Мати Апостолів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *